Nadruki na folii

Produkujesz foliowe opakowania na własne produkty lub na sprzedaż? Potrzebujesz nadrukować na foliowych workach napisy, oznaczenia czy też swoje logo? Nie mogłeś lepiej trafić. Jesteśmy firmą działającą od wielu lat i zajmującą się produkcją foliowych opakowań czy taśm oraz wykonywaniem nadruków na folii. Nadrukujemy Ci na worku co zechcesz! Nieważne skąd jesteś – przyjmujemy zamówienia od firm z całej Polski.

Dlaczego oznaczenia worków są konieczne?

Worki wykonywane są z różnego rodzaju tworzyw. Każde tworzywo inaczej wpływa na środowisko. Nie każde też nadaje się do kontaktu z żywnością. Dlatego właśnie tak bardzo istotne jest odpowiednie oznaczenie foliowych opakowań, aby każdy wiedział, z jakiego tworzywa są zrobione i do czego się nadają. Ponadto odkąd konieczne jest segregowanie odpadów, odpowiednio muszą być oznaczone wszystkie worki na śmieci, aby było wiadomo, które są na papier, które na plastik, a które na szkło. Oferujemy właśnie wykonanie tego typu oznaczeń, dzięki którym nikt nie będzie miał wątpliwości co do zastosowania opakowania. Oczywiście nadrukujemy również logo twojej firmy czy inny napis, jaki tylko zechcesz. Jeśli potrzebujesz takiej usługi, nie czekaj, tylko skontaktuj się z nami.

Najwyższa jakość nadruków

Nadruki wykonujemy za pomocą profesjonalnego sprzętu obsługiwanego przez doświadczonych fachowców. Stosujemy także najwyższej jakości tusze, dzięki którym nadruki są mocne, wyraźne i co najważniejsze trwałe. Gwarantujemy, że utrzymają się na folii przez naprawdę długi czas i nie będą się ścierały. Tusze są także wodoodporne, więc nie ma obaw o zmycie nadruku w przypadku zamoczenia. Wykonamy druk na folii transparentnej, wydruk na folii samoprzylepnej, termokurczliwej czy folii PCV. Usługę wykonujemy sprawnie i terminowo. Jest to dla nas najważniejsze, aby wykonywać każde zadanie na czas. Ponadto nasze usługi oferujemy w atrakcyjnych cenach, które ustalane są indywidualnie wg zamówienia. Cena zależy od ilości worków do nadruku oraz preferencji klienta związanych z nadrukami. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą nadruków na folii oraz skorzystania z profesjonalnej usługi. Jeśli masz jakieś pytania albo chcesz zamówić nadruki, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Ustalimy warunki współpracy, a także zbierzemy od Ciebie wszystkie niezbędne informacje potrzebne do wykonania zamówienia. Gwarantujemy zadowolenie z efektów naszej współpracy. Na pewno się nie rozczarujesz, a worki z nadrukami posłużą długo Tobie lub Twoim klientom, którym je sprzedasz.

+48 693 691 693
Interesuje Cię Nasza oferta ? Zadzwoń!
Informacje Kontaktowe
ul. Młynek 20, 38-406 Odrzykoń podkarpackie
Pon - Pt: 6.00 - 15:00
Dojazd
Informacje Kontaktowe
ul. Młynek 20, 38-406 Odrzykoń podkarpackie
Pon - Pt: 6.00 - 15.00
Dojazd

Krosfol.pl 2024. All Rights Reserved.