Worki do segregacji odpadów

W naszej ofercie znajdziecie worki do selektywnej zbiórki odpadów, produkowane w kolorach odpowiadających surowcom, jakie mają być w nich przechowywane. Wykorzystujemy wysokiej jakości folię, która zapewnia trwałość worków, co ma szczególne znaczenie w przypadku szkła oraz metalu

Kolory worków na odpady zgodne są z obowiązującą w tym zakresie standaryzacją, wynikającą z Rozporządzenia Ministra Środowiska. Produkujemy worki na tworzywa sztuczne i metal, w kolorze żółtym; zielone, w których umieszcza się szkło; niebieskie do papieru oraz brązowe, wykorzystywane do odpadów bio.

 

Worki na śmieci segregacja

Worki na śmieci do segregacji, oprócz odpowiedniej kolorystyki, oznaczane są w sposób trwały i wyraźny. Odbiorcami naszych produktów są między innymi jednostki samorządu terytorialnego, odpowiedzialne za gospodarkę odpadami. Wówczas na workach możliwe jest wykonanie nadruku z określeniem nazwy urzędu oraz miasta. Aby uzyskać informacje na temat indywidualnego znakowania, zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami.

Worki na odpady bio, tworzywa sztuczne, szkło czy papier, produkujemy z odpornej na przedarcie folii. Materiał, z jakiego wykonujemy worki, wyróżnia się także elastycznością, dzięki czemu możliwe jest umieszczanie w workach odpadów o nieregularnych kształtach. Wymiar poszczególnych worków jest standaryzowany i zgodny z odpowiednimi regulacjami w tym zakresie. 

Worki na szkło

Ogromną wagę przywiązujemy do jakości surowca, z którego produkowane są worki na szkło. Umieszczane w nich butelki czy słoiki mają znacznie wyższą wagę niż pozostałe odpady, dlatego też ważna jest odporność worków na przedarcie. Niezależnie od przeznaczenia, poszczególne worki mogą być produkowane także z dodatkową taśmą, ułatwiającą zawiązywanie worka i jego przekazywanie firmom zajmującym się selektywną zbiórką odpadów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdują się worki na odpady zielone, żółte, niebieskie oraz brązowe. Zapewniamy kompleksowe zaopatrzenie zarówno jednostek samorządu terytorialnego, jak i firm odpowiedzialnych za odbiór nieczystości. Aby dowiedzieć się więcej o pełnym asortymencie produktowym, jego cenach oraz terminach realizacji zamówienia, zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami.

+48 693 691 693
Interesuje Cię Nasza oferta ? Zadzwoń!
Informacje Kontaktowe
ul. Młynek 20, 38-406 Odrzykoń podkarpackie
Pon - Pt: 6.00 - 15:00
Dojazd
Informacje Kontaktowe
ul. Młynek 20, 38-406 Odrzykoń podkarpackie
Pon - Pt: 6.00 - 15.00
Dojazd

Krosfol.pl 2024. All Rights Reserved.