Worki na Śmieci

W naszej ofercie znajdziecie worki na śmieci o różnorodnym przeznaczeniu i litrażu. Wyróżnia je trwałość, a także odporność na przedarcie. Produkujemy worki zarówno do tradycyjnych, domowych koszy na śmieci, jak i kontenerów o dużym litrażu. Odbiorcami naszych produktów są osoby indywidualne, ale także firmy zajmujące się gospodarowaniem odpadami czy też przedsiębiorstwa produkcyjne.

Jako producent worków na śmieci z wieloletnim doświadczeniem stawiamy przede wszystkim na jakość oraz dostosowanie produktów do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Oferujemy worki klasyczne, jak i wiązane, które ułatwiają przenoszenie i utylizację odpadów. Worki dostępne są w różnorodnych wersjach kolorystycznych, co ma szczególne znaczenie w przypadku odpadów segregowanych.

Mocne worki na śmiec

Aby uniknąć przedarcia czy uszkodzenia, produkujemy mocne worki na śmieci. Surowcem wykorzystywanym do ich wykonania jest odporna folia, która nawet przy znacznej wadze odpadów nie ulega zniszczeniu. Oprócz samego materiału istotne znaczenie dla trwałości produkowanych przez nas worków mają zgrzewy, a przede wszystkim zgrzew denny, odporny na rozerwanie. Produkty sprzedawane są między innymi w rolkach, zawierających różną ilość worków. To wygodne rozwiązanie szczególnie dla osób indywidualnych. 

Worek na śmieci, w zależności od przeznaczenia, może mieć pojemność od 20 do 280 litrów. Nasze produkty doskonale sprawdzają się zarówno w gospodarstwach domowych, jak i miejscach użyteczności publicznej. Wykorzystywane są także w obiektach gastronomicznych oraz firmach produkcyjnych. Park maszynowy, jakim dysponujemy, umożliwia również personalizację worków poprzez umieszczanie na nich indywidualnej grafiki lub napisu.

Producenci worków na śmieci

Krosfol, jako producent worków na śmieci, zapewnia także kompleksowe zaopatrzenie jednostkom samorządowym. Przygotowujemy worki przeznaczone do umieszczenia w koszach ogólnodostępnych, które ułatwiają zbiórkę odpadów, zapewniając jednocześnie zachowanie odpowiednich standardów higienicznych. Naszym klientom gwarantujemy szybką realizację zamówień, a także możliwość wykonania dowolnego nadruku na workach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, obejmującą różnorodne worki na śmieci. W razie pytań o dostępny asortyment, personalizację worków czy też ceny produktów, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z pracownikami Krosfol. Udzielimy wszelkich niezbędnych informacji oraz przygotujemy atrakcyjną ofertę współpracy.

+48 693 691 693
Interesuje Cię Nasza oferta ? Zadzwoń!
Informacje Kontaktowe
ul. Młynek 20, 38-406 Odrzykoń podkarpackie
Pon - Pt: 6.00 - 15:00
Dojazd
Informacje Kontaktowe
ul. Młynek 20, 38-406 Odrzykoń podkarpackie
Pon - Pt: 6.00 - 15.00
Dojazd

Krosfol.pl 2022. All Rights Reserved.