Rękawy oraz Półrękawy foliowe

Produkujemy rękawy oraz półrękawy foliowe, które doskonale sprawdzają się w przemyśle. Służą do pakowania produktów o nieregularnych kształtach. Półrękawy Posiadają rozcięcie z jednej strony, które znacznie usprawnia proces konfekcjonowania produktów. Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia oraz bogatego parku maszynowego, zapewniamy wykonanie naszych produktów z trwałych i odpornych surowców.

Jesteśmy obecni na rynku nieprzerwanie od 1991 roku. Dzięki temu oferujemy naszym klientom produkty ściśle dopasowane do ich potrzeb. Korzystamy z materiałów przyjaznych dla środowiska naturalnego – regranulatów pochodzących w 100% z surowców wtórnych oraz z granulatów najwyższej jakości. Wyróżnikiem współpracy z nami jest także terminowość – każdy zamówiony rękaw, półrękaw foliowy dotrze do państwa zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem.

Półrękawy foliowe producent

Oferując półrękawy foliowe, jako ich producent, zapewniamy ogromną różnorodność asortymentową. Realizujemy usługi mikroperforacji. Naszymi klientami są również przedstawiciele branż związanych z produkcją artykułów sypkich. Półrękawy sprawdzą się w automatach pakujących, zabezpieczając towary oraz przystosowując je do transportu i dystrybucji.

Naszą ofertę wzbogaciliśmy także o możliwość wykonania dowolnego nadruku na folii metodą fleksograficzną. To sposób na właściwe oznakowanie produktów, a także personalizację opakowań zbiorczych, zgodnie z wymaganiami klienta. Wszystkie szczegóły związane z rodzajem półrękawów, a także nadrukiem uzgadniamy z państwem na początku współpracy, przygotowując ofertę cenową.

Półrękaw foliowy cena

Jaką półrękaw foliowy ma cenę? Koszty wykonania półrękawów, zgodnych z państwa wymaganiami, szacujemy na podstawie złożonego zamówienia. Na wysokość ceny ma wpływ na przykładrodzaj półrękawa, materiał, z jakiego ma być wyprodukowany, a także dodatkowe elementy – między innymi nadruk. Po uzyskaniu tych informacji przygotowujemy propozycję współpracy, zawierającą cennik półrękawów oraz proponowane terminy realizacji zamówienia.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. W razie pytań wystarczy skontaktować się z naszymi pracownikami, którzy udzielą informacji na temat pełnego katalogu produktowego, a także specyfikacji poszczególnych półrękawów. Zapewniamy terminową realizację zamówień, na podstawie wcześniej uzgodnionego harmonogramu. Współpracujemy z klientami z terenu całego kraju, dopasowując ofertę do ich indywidualnych potrzeb.

+48 693 691 693
Interesuje Cię Nasza oferta ? Zadzwoń!
Informacje Kontaktowe
ul. Młynek 20, 38-406 Odrzykoń podkarpackie
Pon - Pt: 6.00 - 15:00
Dojazd
Informacje Kontaktowe
ul. Młynek 20, 38-406 Odrzykoń podkarpackie
Pon - Pt: 6.00 - 15.00
Dojazd

Krosfol.pl 2024. All Rights Reserved.