Rękawy foliowe

Rękawy foliowe wykorzystywane są w wielu branżach – m.in. spożywczej, chemicznej, budowlanej oraz ogrodniczej. Służą do opakowywania różnych przedmiotów i przede wszystkim stanowią ochronę przed szkodliwymi substancjami, zmieniającymi się warunkami atmosferycznymi oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Firma Kros-Fol w trosce o środowisko, do produkcji rękawów foliowych wykorzystuje wysoką klasę granulatów oraz regranulatów wykonanych z surowców pochodzących z recyklingu.

W ogrodnictwie rękaw foliowy często wykorzystywany jest jako warstwa ochronna zasadzonych warzyw i owoców, którą można przykryć rośliny bezpośrednio lub nałożyć na metalową konstrukcję, tworząc swego rodzaju szklarnię. Rękaw foliowy jest gruby i trwały, dzięki czemu dobrze poradzi sobie z opadami i wiatrem. Ten czynnik jest szczególnie istotny dla osób pracujących w branży budowlanej, które sięgają po rękawy folioww celu zabezpieczenia materiałów i narzędzi.

Rękawy foliowe termokurczliwe

Rękawy foliowe używa się do pakowania produktów spożywczych zarówno pojedynczych, jak i zbiorczo – całych zgrzewek czy palet. Folia termokurczliwa odporna jest na czynniki zewnętrzne, a jeśli rękaw foliowy włoży się do zgrzewarki i szczelnie zamknie na obu końcach, nie przepuści powietrza, którego należy pozbyć się całkowicie, jeśli zależy nam na długim okresie przydatności do spożycia żywności.

Istnieje wiele zastosowań rękawów foliowych, a ich uniwersalność sprawia, iż przedsiębiorcy chętnie po nie sięgają. Rękawy z foli termokurczliwej sprzedawane są wygodnych do składowania rolkach. Produkt może być barwiony na dowolny kolor, dlatego mają Państwo możliwość dopasowania foli do własnych preferencji czy potrzeb.

Rękawy foliowe do zgrzewarki Kros-Fol

Nasza firma działa w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz ich recyklingu od 1991 roku. Posiadamy więc wieloletnie doświadczenie w zakresie produkowania rękawów foliowych. Współpracujemy zarówno z większymi zakładami, gminami, czy szpitalami, ale także z osobami prywatnymi. Cenimy sobie indywidualne podejście do każdego klienta, dlatego zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów zamówienia na rękawy foliowe.

+48 693 691 693
Interesuje Cię Nasza oferta ? Zadzwoń!
Informacje Kontaktowe
ul. Młynek 20, 38-406 Odrzykoń podkarpackie
Pon - Pt: 6.00 - 15:00
Dojazd
Informacje Kontaktowe
ul. Młynek 20, 38-406 Odrzykoń podkarpackie
Pon - Pt: 6.00 - 15.00
Dojazd

Krosfol.pl 2024. All Rights Reserved.