Worki foliowe na: brykiet, węgiel

Wysoka jakość, trwałość oraz odporność na przedarcie to cechy, jakie wyróżniają nasze worki na brykiet oraz węgiel. Produkowane są z grubej folii, dzięki czemu wytrzymują znaczne obciążenia. Worki pozwalają na wygodne konfekcjonowanie materiałów opałowych oraz ich transport. Niewątpliwą zaletą, jaka wyróżnia worki do brykietu, jest także czystość. Składowanie opału w workach minimalizuje ryzyko zabrudzenia pomieszczeń.

Worki foliowe na węgiel swą trwałość zawdzięczają także odpowiednim technikom zgrzewania. Chodzi przede wszystkim o trwały zgrzew denny, eliminujący ryzyko rozerwania worka podczas jego napełniania czy transportu. Odbiorcami naszych produktów są najczęściej składy opału, które swoim klientom oferują brykiet, węgiel lub pellet w wersji konfekcjonowanej. Oferujemy worki o różnej pojemności, w których można umieścić materiały opałowe o wadze nawet do 50 kg.

Worki na ekogroszek

Produkujemy również worki na ekogroszek, wykonywane z regranulatu bezbarwnego. Na każdym worku możliwe jest umieszczenie dodatkowych oznaczeń, w tym logotypu firmy, rodzaju asortymentu czy dowolnej grafiki. Aby worki do pelletu, ekogroszku, węgla lub brykietu mogły zostać indywidualnie oznakowane, zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy udzielą wszelkich niezbędnych informacji na ten temat.

Jako doświadczony producent worków do brykietu, zapewniamy naszym klientom najwyższą jakość oferowanego asortymentu. Korzystamy jedynie ze sprawdzonych rozwiązań technologicznych, które wypracowaliśmy przez wiele lat obecności na rynku. Atutem naszej oferty jest także fakt, że worki na pellet oraz inne materiały opałowe wykonywane są z trwałych surowców, o ekologicznym pochodzeniu.

Producent worków na pellet

Jako producent worków na pellet oferujemy również worki wyposażone w dodatkowy uchwyt. Rozwiązanie to sprawdza się podczas przenoszenia i układania worków. Dzięki trwałej i odpornej na zniszczenie folii worki zabezpieczają materiał opałowy przed wilgocią.  W zależności od potrzeb klientów worki mogą posiadać dodatkową perforację, a także otwory. Wszystkie szczegóły zamówienia uzgadniamy z klientem na początku współpracy, precyzując charakterystykę oraz wygląd worków.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapewniamy szybki termin realizacji zamówienia oraz najwyższą jakość produktów. Jako producent worków na brykiet oferujemy atrakcyjne ceny oraz gwarancję stałych dostaw. Aby dowiedzieć się więcej o pełnym asortymencie, zachęcamy do telefonicznego, mailowego lub osobistego kontaktu. Nasi pracownicy przygotują atrakcyjną ofertę współpracy, dopasowaną do państwa indywidualnych potrzeb.

+48 693 691 693
Interesuje Cię Nasza oferta ? Zadzwoń!
Informacje Kontaktowe
ul. Młynek 20, 38-406 Odrzykoń podkarpackie
Pon - Pt: 6.00 - 15:00
Dojazd
Informacje Kontaktowe
ul. Młynek 20, 38-406 Odrzykoń podkarpackie
Pon - Pt: 6.00 - 15.00
Dojazd

Krosfol.pl 2024. All Rights Reserved.