Foliowe worki na śmieci

Firma Kros-Fol działa w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz ich recyklingu nieprzerwanie od ponad 30 lat. Zakres naszych działań jest szeroki. Z usług korzystają zarówno firmy, wykorzystujące opakowania przemysłowe, jak i osoby prywatne, gminy, zakłady komunalne czy administratorzy obiektów użyteczności publicznej. Siedziba producenta worków i opakowań foliowych Kros-Fol znajduje się w województwie podkarpackim, jednak świadczenia kierowane są do klientów z całej Polski.

Jeden z flagowych produktów w naszej ofercie stanowią mocne worki na śmieci, dostępne w różnych rozmiarach. Produkowane przez Kros-Fol worki na śmieci wyróżnia wysoka odporność na przetarcia czy pęknięcia. Na jakość worków na śmieci wpływa surowiec, wykorzystywany do ich produkcji, a także mocne zgrzewy, chroniące folię przed rozerwaniem się nawet pod wpływem bardzo ciężkich odpadów. Worki na śmieci dystrybuowane są w rolkach lub cięte składane, zawierających różne ilości produktu.

Producent worków na śmieci

Produkujemy wysokiej jakości, mocne worki na śmieci, których pojemność wynosi od 20 do aż 280 litrów. Z myślą o klientach z sektora biznesowego, wprowadziliśmy do swojej oferty opcję personalizacji worków na śmieci. Za pomocą innowacyjnych narzędzi, możemy umieścić na produkowanych workach na śmieci dowolny nadruk – najczęściej jest to logo lub nazwa firmy, która zleca wykonanie takiej personalizacji, a także oznaczniki, ułatwiające segregację odpadów i użytkowanie.

Jako producent worków na śmieci i opakowań foliowych, nie zapomnieliśmy o kwestiach ekologicznych. Wszystkie produkty tworzone są z bezpiecznej dla środowiska naturalnego folii, wykonanej z regranulatów, pochodzących z recyklingu. W ten sposób możemy dostarczyć klientom jakościowe, mocne worki na śmieci i jednocześnie przysłużyć się planecie.

Worki na śmieci – Kros-Fol

Cenimy sobie indywidualne podejście do każdego zlecenia, dlatego zapraszamy do kontaktu, abyśmy mogli przedstawić szczegóły oferty worków na śmieci i innych produktów z naszego katalogu. Podczas rozmowy odpowiemy na wszelkie pytania z zakresu dostępnego asortymentu, rodzajów worków na śmieci, personalizacji produktów oraz zoptymalizowanego kosztorysu. Gwarantujemy profesjonalizm, elastyczność, terminowość i wysokiej jakości materiały, wykorzystywane do produkcji worków na śmieci. Czekamy na Państwa wiadomość!

+48 693 691 693
Interesuje Cię Nasza oferta ? Zadzwoń!
Informacje Kontaktowe
ul. Młynek 20, 38-406 Odrzykoń podkarpackie
Pon - Pt: 6.00 - 15:00
Dojazd
Informacje Kontaktowe
ul. Młynek 20, 38-406 Odrzykoń podkarpackie
Pon - Pt: 6.00 - 15.00
Dojazd

Krosfol.pl 2024. All Rights Reserved.